مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هرجا به دانش‌آموزان میدان دادیم موفق خواهیم بود و در دوران اوایل انقلاب و در زمان جنگ نیز این مهم رخ داد و معتقدیم در میان طرح‌ها، طرحی موفق خواهد بود که دانش‌آموز پایه باشد و حتی در تصمیم‌سازی‌ها نیز نیاز است که این مهم رخ دهد و از ظرفیت دانش‌آموزان استفاده شود.

به گزارش اقتصاد بازار به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل در دیدار با مسئول هدایت و عملیات بنیاد خاتم‌الاوصیا (ص) کشور و مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: اصفهان با همه برجستگی‌هایی که از لحاظ‌های علمی، فرهنگی، هنری، مذهبی و... دارد مفتخر است که روز ۲۵ آبان که هم‌زمان با سالگرد تشییع ۳۷۰ شهید است به نام آن نام‌گذاری شود.

وی افزود: در آن روزها با جنگ سخت مواجه بودیم و امروز آنچه در میدان ملاحظه می‌شود این است که شاهد جنگ ترکیبی هستیم و در این زمینه باید اقدامات مؤثری صورت بگیرد؛ البته شاهد کارهای خوبی درگذشته بوده‌ایم اما باید انسجام بیشتری بگیرد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: طرح «جت» نظام‌مندی را در درون خود دارد و روند فرایندی آن باعث می‌شود تا رویه‌های آن ادامه‌دار شود چرا که تربیت امری فرایندی است و نباید در این زمینه به‌صورت مقطعی پیش رفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان بیان داشت: می‌توان از رخدادهای سال گذشته و حضور دغدغه‌مندان فرهنگی در آموزش و پرورش و مدارس به‌عنوان یک فرصت استفاده کرد و این آمادگی را داریم که لیگ جت توسط حوزه معاونت پرورشی و تشکل‌های دانش‌آموز به‌صورت قدرتمندانه در استان پیش رود.

وی گفت: هرجا به دانش‌آموزان میدان دادیم موفق خواهیم بود و در دوران اوایل انقلاب و در زمان جنگ نیز این مهم رخ داد و معتقدیم در میان طرح‌ها، طرحی موفق خواهد بود که دانش‌آموز پایه باشد و حتی در تصمیم‌سازی‌ها نیز نیاز است که این مهم رخ دهد و از ظرفیت دانش‌آموزان استفاده شود.