به گزارش اقتصاد بازار، منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مشارکت تمام عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و گفت : برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود میزان رای مردم است.

وی ضمن دعوت از تلاشگران ذوب آهن اصفهان ، دست اندرکاران صنعت فولاد و آحاد مردم جهت مشارکت فعال در انتخابات پیش رو ، افزود: در این انتخابات ، سرنوشت کشور برای چهار سال رقم می خورد که زمان کمی نیست و بدیهی است که نباید نسبت به سرنوشت خودمان بی تفاوت باشیم .

یزدی زاده گفت: حضور فعالانه در انتخابات توسط مردم ، نوعی اتمام حجت با کسانی است که زمام امور اجرایی را عهده دار می شوند و بار مسئولیت آنها را نسبت به خواسته ها و مطالبات به حق مردم، سنگین تر می کند لذا با مشارکت تمام عیار می توان انتظار بهبود شرایط را داشت .

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری جهت مشارکت حداکثری و ناامید ساختن دشمنان این نظام مقدس، اظهارداشت: صرف نظر از گرایشات به حزب، گروه یا فرد خاص ، این مشارکت گسترده است که ارزش بسیاری برای میهن اسلامی مان دارد و نه تنها سرنوشت ما بلکه آینده نسل های بعدی نیز متاثر از این انتخابات مهم است .