مدیرعامل فولادمبارکه در جمع اعضای هیئت مدیره و بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان با اشاره به نقش مثبت این باشگاه در عرصه ورزش تصریح کرد: یکی از بخشهایی که می تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است که باشگاه سپاهان با عملکرد خوب خود به این مهم که خواسته مقام معظم رهبری نیز می باشد دست یافته است. حمیدرضا عظیمیان افزود: باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان باید با عملکرد خود در کشور به‌گونه‌ای عمل کند که نشان دهد اگر باشگاه‌ها به سمت بخش خصوصی بروند، عملکردشان بهتر خواهد بود. باشگاه این رسالت را در کنار کارهای دیگر بر عهده دارد که در جامعۀ ورزشی این موضوع را جا بیندازد. وی تصریح کرد: دولت باید اجازه دهد که بخش ورزش که ارتباط ویژه‌ای با جوانان دارد، مستقل عمل کند و این خدمت بزرگی به ورزش کشور خواهد بود.

عظیمیان در ادامه خواستار الگوبرداری این باشگاه از باشگاه‌های برتر جهان در راستای ارتقای اهداف و رویکردهای این باشگاه شد و از هیئت‌مدیره خواست در یک برنامه‌ریزی ویژه، ارتقای اساسی باشگاه را در مد نظر قرار دهند. وی گفت: نگاه ویژۀ باشگاه به ورزش معلولین، جانبازان و استعدادهای درخشان و استفاده از ظرفیت آنان با رویکرد امیدبخشی به جامعه قابل‌تقدیر و ستایش است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه افزود: تا بتوانم از ظرفیت‌های خود برای حمایت از باشگاه که سرمایه‌های مردم در آن جمع شده استفاده خواهم کرد. عظیمیان گفت: امیدواریم باشگاه با اتکا به ظرفیت‌های مدیریتی و بازیکنان خود مجددا در مسیر موفقیت قرار گیرد و روابط عمومی باشگاه نیز همسو با روابط عمومی فولاد مبارکه در زمینۀ انعکاس دستاوردها تلاش مضاعفی داشته باشد.

همچنین مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان نیز در این جلسه با بیان اینکه ۹۰ تیم ورزشی در این باشگاه فعالیت می‌کنند گفت: باشگاه سپاهان تلاش می‌کند در شأن شرکت فولاد مبارکه و استانداردهای آن گام بردارد و دغدغه‌های مدیریت شرکت در مسائل فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هواداری را کم کند. محمدرضا ساکت افزود: مجموعۀ مدیریتی شرکت تلاش می‌کند رسالت‌های ارزشی باشگاه و فولاد مبارکه را در زمینۀ ارزش‌های انقلابی، شهدا، دفاع مقدس، مسئولیت‌های اجتماعی با موفقیت انجام دهد.

در ادامۀ این جلسه، مجتبی لطفی، رئیس هیئت‌مدیرۀ باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان نیز با اشاره به وضعیت خوب باشگاه و اشراف هیئت‌مدیره به موضوعات باشگاه و باشگاه‌داری گفت: مشکل خاصی نداریم و ۹۰ تیم ورزشی این باشگاه همه قهرمان‌اند یا مقام‌های دوم و سومی به دست آورده‌اند. امیدواریم این امر تا حدودی جبران زحمات و تلاش‌های مجموعۀ مدیریتی شرکت بوده باشد. همچنین عباس اکبری، معاون نیروی انسانی و سازماندهی نیز در آن حضور داشت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان و اعضای هیئت‌مدیره به بحث و تبادل‌نظر دربارۀ موضوعات باشگاه پرداختند و دستورات لازم جهت تسهیل امور مختلف باشگاه توسط مهندس عظیمیان صادر شد.