پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازار

امروز: جمعه 1 مرداد 1400, 13 ذی‌الحجه 1442, Friday 23 July 2021
مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد:

مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اقدامات گسترده و مؤثر فولاد مبارکه در کاهش مصرف آب گفت: اجرای طرح انتقال پساب شهری برای استفاده در فرایند تولید، افزایش شدید سطح بهداشتی محیط را به همراه داشت و میزان تاب‌آوری این شرکت را نیز به میزان قابل‌توجهی افزایش داد.

فولاد مبارکه در شرایط تحریم میزان خروج ارز از کشور را کاهش داد
دومین گروه کالایی ارزآور کشور در سال ۹۹ گروه کالایی صنایع معدنی بود. شرکت های صادرکننده بزرگ محصولات معدنی به عنوان بازوی کمکی ارز آور کشور در زمان تحریم‌ها بودند و علیرغم کاهش میزان صادرات نسبت به سال قبل توانستد بیش از ۲۰ درصد صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص دهند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت صنعت و تولید در کشور گفت: نقش شرکت‌های بزرگ در ارزآوری به ویژه در صنعت فولاد و پتروشیمی مشخص است و در حال حاضر ظرفیت‌های خوبی در این حوزه وجود دارد اما شرایط برای فعالیت این صنایع باید تسهیل شود.
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

صنایع تولیدی كشور با وجود تحریم و كرونا خوش درخشیدند
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اینکه شرکت فولاد مبارکه یکی از عوامل رونق اقتصادی کشور است، گفت: علی رغم وجود تحریم و بیماری کرونا، صنایع با تولید کمی و کیفی خوش درخشیدند.
مدیرکل گمرکات استان اصفهان در دیدار از ذوب آهن:

رسول کوهستانی پزوه، مدیرکل گمرکات استان اصفهان و هیات همراه، ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان با منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت و تنی از چند از مسئولان شرکت دیدار و گفتگو کردند. رسول کوهستانی پزوه گفت: گمرگ اختصاصی ذوب آهن اصفهان، اولین گمرگ صنعت فولاد کشور و اولین گمرک اختصاصی صنعت کشور محسوب می شود که همزمان با تاسیس این کارخانه مادر صنعتی احداث شد و پس از آن نیز فولاد مبارکه قرار دارد و به غیر از...
در همایش حمایت از تولید ملی صورت گرفت

در سومین‌ همایش حاتم از شرکت فولاد هرمزگان به دلیل انجام طراحی و تولید یک محصول جدید استراتژیک تقدیر شد.
معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه در گفتگوی ویژه خبری:

معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه در گفتگوی ویژه خبری شبکه اصفهان گفت: رد پای شرکت فولاد مبارکه در پشتیبانی از تولید و زدودن موانع در صنعت کشور مشهود است و سهم این شرکت تامین ۵ درصد تولید ناخالص ملی در بخش صنعت است.
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بخش خصوصی در تهران با دریافت هزینه اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی را تامین می کنند اما شرکت فولاد مبارکه به صورت رایگان به این نیاز حوزه سلامت دست زده است که باید سرلوحه دیگر صنایع کشور شود.
در نشست هم‌اندیشی فولاد مبارکه و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان مطرح شد:

فولاد مبارکه آماده گسترش چتر حمایتی خود از شرکت‌های دانش بنیان است
نشست هم‌اندیشی مسئولان فولاد مبارکه و شرکت علمی و تحقیقاتی با حضور عباس اکبری محمدی، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه، و جعفر قیصری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد. معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در این نشست تاکید کرد: فولاد مبارکه آماده است تا چتر حمایت‌های خود از شرکت‌های دانش بنیان را افزایش دهد و تسهیلات لازم جهت همکاری بیشتر را فراهم کند اما کشش لازم از سمت مقابل نیز...
همزمان با روز صنعت و معدن برگزار شد

به گزارش اقتصاد بازار، همزمان با روز صنعت و معدن بزرگترین جشنواره استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن ویژه خانواده بزرگ در رشته های تنیس روی میز و شطرنج برگزار شد. جشنواره بزرگ استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن اصفهان ویژه فرزندان پرسنل ذوب آهن با حضور مهدی بهرامی، معاون منابع انسانی شرکت سهامی ذوب آهن و عضو هیئت مدیره، مرتضی یزدخواستی عضو هیئت مدیره شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، مجتبی...
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: با برنامه‌ریزی منسجم و رویکردی که فولاد مبارکه در حمایت از شرکت های دانش بنیان برای دستیابی به تکنولوژی‌های جدید صنعت فولاد در پیش گرفته است، قابلیت گسترش همکاری‌های بسیار وجود دارد.
واحد احیا مستقیم فولاد سفیددشت با ثبت سومین رکورد متوالی تولید ماهیانه، بهار 1400 را پشت سر گذاشت.
حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به‌ تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان:

فولاد مبارکه در جامعه سه نقش تربیتی، فرهنگی و توسعه‌ای را در کنار بخش اصلی فعالیت خود، بخش اقتصادی، ایفا می‌کند. هر جا صحبت از توسعه در استان اصفهان مطرح بوده، فولاد مبارکه و مدیرعامل آن پیشتاز بوده است. مسعود گلشیرازی در دومین نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان که به میزبانی شرکت فولاد مبارکه با حضور ۴۰ تن از مدیران صنعتی عضو این اتاق برگزار شد، با بیان اینکه...
بر اساس آخرین آمار منتشر شده در سال ۲۰۲۰ شرکت فولاد مبارکه در میان ۵۰ شرکت بزرگ تولید کننده فولاد در جهان قرار گرفت و رتبه ۴۶ را که در سال ۲۰۱۹ در اختیار داشت؛ با افزایش تولید همچنان حفظ کرد تا نشان دهد که برخلاف تمام کارشکنی ها و فضاهای مسمومی که علیه فولاد مبارکه توسط برخی افراد ایجاد شده، تلاش و اراده این شرکت برای تولید و ارتقای صنعت فولاد کشور کاملا جدی است . بر اساس فهرست منتشر شده درخصوص...
معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان تشریح کرد:

به گزارش اقتصاد بازار، معاون بهره برداری و عضو هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان گفت: در حال حاضر شرکت ذوب آهن اصفهان حدود ۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید پسآب شهرهای اطراف سرمایه گذاری کرده است. این شرکت در قرار دادی با شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تلاش دارد تا این پسآب وارد کارخانه ذوب آهن شود. از سوی دیگر حدود ۲۵۰ میلیارد تومان نیز برای تسویه این آب به آب قابل استفاده در صنایع تخصیص داده شده است....
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه از موفقیت دیگری در بهار 1400 خبر داد؛

فولادمردان شرکت فولاد مبارکه در ناحیه ریخته‌گری مداوم و فولادسازی توانستند در بهار امسال تولید ۲ میلیون و ۳۳ هزار تن تختال را به ثبت برسانند.
آمارها سخن می گوید؛

تلاش بی ثمر برخی جریان های داخلی برای کم فروغ نشان دادن فولادمبارکه در امر تولید
بر اساس آخرین آمار منتشر شده در سال ۲۰۲۰ شرکت فولاد مبارکه در میان ۵۰ شرکت بزرگ تولید کننده فولاد در جهان قرار گرفت و رتبه ۴۶ را که در سال ۲۰۱۹ در اختیار داشت؛ با افزایش تولید همچنان حفظ کرد تا نشان دهد که برخلاف تمام کارشکنی ها و فضاهای مسمومی که بر علیه فولاد مبارکه توسط برخی افراد ایجاد شده، تلاش و اراده این شرکت برای تولید و ارتقای صنعت فولاد کشور کاملا جدی است.
همزمان با سالگرد پیوستن مجتمع فولاد سبا به شرکت فولاد مبارکه عنوان شد:

مصطفی عطایی‌پور، مدیر مجتمع فولاد سبا، در گرامیداشت سالروز واگذاری مجتمع فولاد سبا به شرکت فولاد مبارکه ضمن تبریک به همکاران و شرکت فولاد مبارکه یادآور شد: مجتمع فولاد سبا در تاریخ 1385/03/28 با هدف افزایش تولید ورق‌های فولادی در کشور به شرکت فولاد مبارکه واگذار شد.
مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک گفت: در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند و استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی در شرکت سپهر الکتریک شده است.

آخرین اخبار